10.06.2026r. w szkolnej świetlicy odbyło się podsumowanie cyklu zajęć „W 10 miesięcy dookoła świata”. Dzieci uczestniczyły w niezwykłej podróży po różnych krajach i kontynentach, poznając kulturę, tradycję i zwyczaje wybranych państw, ich stolice, najważniejsze miasta, popularne potrawy oraz liczne ciekawostki związane z danym regionem świata. Cykl zajęć był okazją do rozwijania ciekawości świata, poszerzenia wiedzy geograficznej i kulturowej, a także kształtowania otwartości i zainteresowania różnorodnością kultur. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczył w zajęciach, zdobywając nowe doświadczenia poprzez naukę, zabawę i wspólne odkrywanie świata.
Magdalena Nejman
Zatwierdziła: T. Święcicka


































