W dniach 10–12 czerwca 2026 r. uczniowie klas 7a, 7b i 7c uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Trójmiasta. Opiekę nad grupą sprawowali nauczyciele: Wojciech Banaś, Mariusz Sandurski, Paula Kucewicz oraz Karolina Turowska.
Podczas wyjazdu uczniowie zwiedzili Muzeum II Wojny Światowej oraz Westerplatte, poznając ważne miejsca związane z historią Polski. W Gdańsku spacerowali Traktem Królewskim, podziwiając najważniejsze zabytki miasta. Kolejnego dnia odwiedzili Gdynię, gdzie zwiedzili żaglowiec „Dar Pomorza” i podziwiali panoramę miasta z Kamiennej Góry. Nie zabrakło również wizyty w Sopocie i spaceru po słynnym molo.
Chociaż w czwartek pogoda nieco pokrzyżowała plany i przez część dnia padał deszcz, nie wpłynęło to na dobre nastroje uczestników. Wyjazd był bardzo udany, a uczniowie wrócili do Węgrowa bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i wiele miłych wspomnień. FOTO>>>
Wojciech Banaś
Zatwierdziła: T. Święcicka


































