ORZEŹWIAJĄCE PRZERWY Z LEMONIADĄ

11  czerwca 2026r. w szkolnej świetlicy obchodziliśmy Dzień Lemoniady. Każdy mógł skosztować pysznego napoju przygotowanego z naturalnych składników. Podczas degustacji w świetlicy panowała wyjątkowa atmosfera. Smaczny napój był doskonałym sposobem na ochłodę i chwilę relaksu. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie tego wyjątkowego dnia i wspólnie spędzany czas. FOTO>>>

Kamila Przybyszewska
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar