Od 1.04.2026r. w naszej szkole jest realizowany projekt „Bierz naukę za rogi”. Dzięki finansowemu wsparciu Marszałka Województwa Mazowieckiego 60 uczniów weźmie udział w cyklu warsztatów „Rummikub” (80 godzin zajęć rummikub – 4 grupy po 20 godzin), turnieju gry w „Rummikub”, pokazie i warsztatach chemiczno-fizycznych „Festiwal Nauki 2026” oraz 5-dniowym, językowym wyjeździe edukacyjnym „Euroweek”. Odbędą się również zajęcia rozwijające z matematyki i języków obcych oraz ze szkolnym pedagogiem na temat „Świat uczuć. Jak je rozpoznawać i wyrażać”.
Kamila Orłowska
Zatwierdziła: T. Święcicka


































