03.06.2026r. w naszej szkole odbyła się siódma edycja Szkolnego Turnieju Wiedzy Przyrodniczej, w którym wzięli udział uczniowie klas VII i VIII. W tym roku rywalizacja miała niezwykle emocjonującą formę teleturnieju. Uczniowie na żywo udzielali odpowiedzi na pytania z zakresu fizyki, chemii, biologii oraz geografii. FOTO>>>
Wydarzenie poprowadził nauczyciel fizyki pan Piotr Bartnik. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja nauczycieli przedmiotów przyrodniczych, którzy byli również autorami turniejowych pytań: pani Jolanta Kowalik, pani Kamila Orłowska, pani Emilia Wołynka, pan Wojciech Banaś oraz pan Piotr Bartnik.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
- I miejsce: klasa 7C
- II miejsce: klasa 8A
- III miejsce: klasa 7B
Gratulujemy zwycięzcom zapału i wiedzy, a wszystkim zespołom dziękujemy za zaangażowanie i dostarczenie widzom niezapomnianych emocji!
Piotr Bartnik
Zatwierdziła: T. Święcicka



































