FILMOWE EMOCJE, WSPÓLNE ZABAWY I PYSZNE LODY, CZYLI DZIEŃ DZIECKA W KLASACH 1–3!

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 1–3 wybrali się do kina. Aby każdy mógł świętować w swoim ulubionym stylu, dzieci miały do wyboru dwa fantastyczne seanse. Część grupy obejrzała film „Przygody skarpetek – ale kosmos!”, który przeniósł widzów w pełen humoru świat skarpetkowych podróży. Druga grupa postawiła na klasykę w nowoczesnym wydaniu i wybrała się na film „Tom i Jerry: Przygoda w muzeum”. Obie animacje pokazały dzieciom, jak ważna jest współpraca i przyjaźń w pokonywaniu trudności. Po powrocie do szkoły najmłodsi radośnie bawili się na placu zabaw, a ich śmiech wypełniał całą okolicę. Prawdziwym zwieńczeniem tego świątecznego dnia była wspólna wizyta w węgrowskich lodziarniach. Wyjście to było nie tylko wspaniałym prezentem dla dzieci, ale także świetną okazją do integracji klasowej oraz inspiracją do późniejszych rozmów i twórczych działań plastycznych w szkole.   FOTO>>>

Królik-Batorowicz
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar