KRÓLOWA ŚNIEGU W WĘGROWSKIM OŚRODKU KULTURY

5,6 i 9 grudnia br. uczniowie klas I-III naszej szkoły obejrzeli w WOK-u spektakl „Królowa Śniegu”. Przygotowały go dzieci z Formacji tanecznej AVOCADO oraz aktorzy  Dziecięcego Teatru Amatorskiego. Młodzi artyści w interesujący sposób opowiedzieli historię przyjaźni Kaja i Gerdy ze znanej baśni H.Ch.Andersena. Barwne kostiumy oraz przepiękna scenografia podkreślały baśniową atmosferę i klimat przedstawienia.  Występ bardzo podobał się publiczności i z pewnością na długo pozostanie w pamięci dzieci. Jesteśmy dumni, że mogliśmy podziwiać na scenie wielu naszych utalentowanych uczniów. Spektakl wyreżyserował pan Sebastian Gontarz, przy współudziale pani choreograf Patrycji Pietrzak.  FOTO>>>

Agata Gotowicka
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar