W listopadzie 2024 r. uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w szkolnym konkursie chemicznym, który polegał na wykonaniu według własnego pomysłu rebusu chemicznego.
Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością i zdolnościami plastycznymi, a także znajomością pojęć chemicznych.
Prace oceniło jury w składzie: Emilia Wołynka, Kamila Orłowska, Katarzyna Szcześnik.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Antonina Murawska kl. 7c >>>>
II miejsce: Nadia Rybak kl. 7b >>>>
III miejsce: Antonina Czarnacka kl. 7b >>>>
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Emilia Wołynka


































