MIKOŁAJKOWE WARSZTATY KLASY VIIC

W tym roku z okazji Mikołajek klasa VIIc wraz z wychowawczynią p. Beatą Kosełą wzięła udział w warsztatach robienia pizzy. Szefowe kuchni w węgrowskiej pizzeri opowiedziały krok po kroku jak powstaje pizza, udzieliły cennych wskazówek dotyczących jej wykonania oraz zdradziły tajemnice dobrej pizzy. Następnie każdy uczeń mógł stworzyć swoją pizzę według własnych upodobań, i okazało się, że nawet z czekoladą może być pyszna.  Wszyscy zjedli swoje pizze ze smakiem. Warsztaty zakończyliśmy spacerem do parku i wspólną zabawą. To był naprawdę dobrze spędzony czas.  FOTO>>>

Beata Koseła
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar