SZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO 2026

2 czerwca 2026r. odbył się szkolny konkurs z języka niemieckiego. Grupa 28 uczniów rywalizowała w kategoriach 7 i 8 klas. Wśród uczniów ósmych klas zwyciężyły Nikola Gontarz i Nadia Rybak z kl. 8b, a wśród uczniów siódmych klas: Adrianna Świętochowska oraz Milena Kodym z kl. 7d. Na wyróżnienie zasługują również Klaudia Bałdyga i Mateusz Mucha z klasy 8c, Miłosz Gram i Oliwia Przybysz z kl. 7b oraz Małgorzata Świątek z kl. 7c. Wszystkim zwycięzcom, wyróżnionym oraz pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Mariusz Biernat
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar