2.06.2026r. podczas zajęć w szkolnej świetlicy dzieci odbył niezwykłą podróż w kosmos. Uczniowie poznali budowę Układu Słonecznego oraz nazwy i charakterystyczne cechy poszczególnych planet. Dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat kosmosu, rozmawiali również o gwiazdach, astronautach i tajemnicach wszechświata. W trakcie zajęć dzieci z dużym zaangażowaniem wykonały wspólną pracę „Kosmos w słoiku”, tworząc kolorowe galaktyki pełne gwiazd i planet. Na zakończenie każdy uczestnik przygotował pracę plastyczną pt. „Mój kosmos”, przedstawiającą własną wizję wszechświata. FOTO>>>
Magdalena Nejman
Zatwierdziła: T. Święcicka


































