VII SZKOLNY TURNIEJ WIEDZY PRZYRODNICZEJ ZA NAMI!

03.06.2026r. w naszej szkole odbyła się siódma edycja Szkolnego Turnieju Wiedzy Przyrodniczej, w którym wzięli udział uczniowie klas VII i VIII. W tym roku rywalizacja miała niezwykle emocjonującą formę teleturnieju. Uczniowie na żywo udzielali odpowiedzi na pytania z zakresu fizyki, chemii, biologii oraz geografii. FOTO>>>
Wydarzenie poprowadził nauczyciel fizyki pan Piotr Bartnik. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja nauczycieli przedmiotów przyrodniczych, którzy byli również autorami turniejowych pytań: pani Jolanta Kowalik, pani Kamila Orłowska, pani Emilia Wołynka, pan Wojciech Banaś oraz pan Piotr Bartnik.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  • I miejsce: klasa 7C
  • II miejsce: klasa 8A
  • III miejsce: klasa 7B

Gratulujemy zwycięzcom zapału i wiedzy, a wszystkim zespołom dziękujemy za zaangażowanie i dostarczenie widzom niezapomnianych emocji!

Piotr Bartnik
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar