25 maja 2026 r. uczniowie klas 1b i 1d wybrali się na wycieczkę do Siedlec. Pierwszym punktem programu były warsztaty w Kulinarnym Poddaszu. Uczniowie rozmawiali o hitach kinowych oraz opowiadali o kultowych bajkach i filmach. Nie obyło się bez popcornu – każdy miał okazję spróbować różnych smaków tej kinowej przekąski oraz udekorować własny kubeczek na popcorn. FOTO>>>
Pierwszoklasiści przygotowali również bagnisty deser w słoiku, który wypełnili „leśnymi” składnikami. Na zakończenie warsztatów zjedli własnoręcznie przygotowane corn dogi z autorskim sosem. Całości dopełniła nietuzinkowa atmosfera ogrowego domu na bagnach, pełna niespodzianek, nauki przez zabawę oraz wyjątkowa ścianka fotograficzna.
Po warsztatach wycieczkowicze, pełni energii, udali się do Sali Zabaw Młynek, gdzie spędzili radosne chwile. Skosztowali również przepysznej pizzy.
To był dzień pełen uśmiechu, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.
Opiekę nad dziećmi podczas wycieczki sprawowały panie: Małgorzata Bardadyn, Monika Elgas i Natalia Matczuk.
Małgorzata Bardadyn
Zatwierdziła: T. Święcicka


































