25 maja 2026 r. uczniowie klas 3a i 3d wybrali się na wycieczkę do Kreatywnej Wioski w Borzychach. Dzieci uczestniczyły w ciekawych warsztatach rękodzieła. Dużą atrakcją było również strzelanie z łuku, rzuty włócznią oraz zabawy w miasteczku westernowym i kuchni błotnej. Wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu sprzyjał integracji, kreatywnej zabawie i budowaniu relacji między dziećmi. Nie zabrakło także wspólnego poczęstunku — uczniowie ze smakiem zjedli pieczone kiełbaski. Wycieczka dostarczyła wszystkim wiele radości i niezapomnianych wrażeń. FOTO>>>>
Opiekunami wycieczki były panie: Magdalena Gąsior, Katarzyna Szcześnik oraz Ewa Żelazowska.
Katarzyna Szcześnik
Zatwierdziła: T. Święcicka


































