MAZOWSZE W OCZACH NASZYCH NAJMŁODSZYCH ARTYSTÓW

W naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne do konkursu plastycznego „Mazowsze oczami najmłodszych”, zorganizowanego przez Agencję Rozwoju Mazowsza S.A., który skierowany był m.in. do uczniów klas I–III szkół podstawowych.
Celem konkursu było poznawanie piękna Mazowsza, rozwijanie kreatywności oraz zainteresowania regionem. Uczestnicy przygotowali prace plastyczne przedstawiające przyrodę, zabytki i symbole naszego regionu. Spośród zgłoszonych prac komisja wybrała trzy które będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu.  FOTO 1>> ; FOTO 2>> ; FOTO 3>>
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia!

Aleksandra Sakowska
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar