WIZYTA UCZNIÓW W FIRMIE ADDIT

27.05.2026r. grupa uczniów klasy 5b miała okazję odwiedzić firmę Addit w ramach działań związanych z poznawaniem lokalnych przedsiębiorstw. Uczniowie dowiedzieli się, czym zajmuje się firma, jak wygląda codzienna praca w nowoczesnym zakładzie oraz jakie technologie wykorzystywane są w produkcji. Wizyta była ciekawą lekcją praktycznej wiedzy i pozwoliła uczniom lepiej poznać jedną z największych firm działających w naszym regionie. Dziękujemy pracownikom firmy za miłe przyjęcie i interesujące spotkanie. FOTO>>>

Mariusz Biernat
Zatwierdziła: T.Święcicka

Accessibility Toolbar