29 maja jest ogólnopolskim Dniem Strażników Lasów. Z tej okazji reprezentacja szkoły, klasa 3a, z paniami Katarzyną Szcześnik i Ewą Żelazowską, wybrała się do Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie. Na ręce komendanta, pana Mateusza Bieniaka, dzieci złożyły symboliczny dyplom oraz serdeczne podziękowania za trud pracy, którą służby podejmują każdego dnia. Uczniowie w sposób szczególny dziękowali za gaszenie pożarów lasów, których istnienie jest tak ważne dla środowiska. Pan komendant bardzo ciekawie opowiedział o pracy strażaków, a druh Daniel Dołowy oprowadził przybyłych po jednostce. Dziękujemy!
#straznicylasow #29maja #DzieńStrażnikaLasów FOTO>>>
Ewa Żelazowska
Zatwierdziła: T. Święcicka


































