W maju 2026 r. został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”. Z radością informujemy, że uczniowie ósmych klas naszej szkoły osiągnęli w nim bardzo dobre wyniki. Jan Bardadyn z kl. 8C zajął II miejsce a wyróżnienie otrzymali: Kinga Bardadyn, Lena Popowska, Julia Słowik z 8A, Antonina Czarnacka, Nikola Gontarz, Natasza Łozowska, Nadia Rybak z kl. 8B, Mateusz Mucha z kl. 8C.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu. Życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania pasji do nauk ścisłych!
Emilia Wołynka
Zatwierdziła: T. Święcicka


































