W kwietniu 2026 r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez pracowników Biblioteki Pedagogicznej im. Heleny Radlińskiej w Siedlcach, Filia w Węgrowie. Zadaniem uczestników było zrobienie zdjęcia z okładką książki. Fotografię należało wykonać tak, aby element graficzny okładki dopełniła postać człowieka. Wpłynęło ponad 60 prac, a w kategorii klas IV-VIII uczeń naszej szkoły, Jan Bałdyga z klasy 4b, zajął III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! FOTO>>>
Hanna Chojnowska
Zatwierdziła: T. Święcicka


































