19.06.2026r. uczniowie klas 1–3 wzięli udział w wyjątkowym sportowym wydarzeniu. Na zaproszenie naszej szkolnej społeczności odwiedził nas trener młodzieżowych drużyn Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, pan Adrian Paciorek, który poprowadził specjalne zajęcia dla najmłodszych.
Podczas treningu dzieci miały okazję poznać ćwiczenia piłkarskie, rozwijać koordynację ruchową oraz uczyć się współpracy w zespole. Spotkanie przebiegło w atmosferze radości, sportowej energii i ogromnego zaangażowania ze strony uczniów.
Wizyta trenera była dla dzieci nie tylko świetną zabawą, lecz także inspiracją do aktywnego spędzania czasu i dbania o zdrowy styl życia. FOTO>>>
Tomasz Gmiter
Zatwierdziła: T. Święcicka


































