12 czerwca 2026r. uczniowie klas 1–3 wraz z paniami wychowawczyniami włączyli się w obchody Dnia Pustej Klasy. Tego dnia szkolne ławki zamienili na boisko, park i pobliską łąkę. Sale lekcyjne opustoszały, a nauka przeniosła się na świeże powietrze. Celem wydarzenia było promowanie aktywności fizycznej, uważności oraz bliskiego kontaktu z przyrodą. Dzieci uczestniczyły w różnorodnych zadaniach i zabawach edukacyjnych. Szukały ukrytych skarbów, tworzyły obrazy z naturalnych materiałów, obserwowały chmury oraz grały w przyrodnicze bingo. Dzień Pustej Klasy był okazją do nauki poprzez doświadczenie, rozwijania kreatywności oraz integracji z rówieśnikami. Dzieci wróciły do szkoły z uśmiechami na twarzach i wieloma ciekawymi wspomnieniami. FOTO>>>
Magdalena Gąsior
Zatwierdziła: T. Święcicka


































