PIERWSZOKLASIŚCI UCZĄ SIĘ BEZPIECZEŃSTWA Z PUCHATKIEM

W roku szkolnym 2025/2026 uczniowie pierwszych klas uczestniczyli w ogólnopolskim programie edukacyjnym Akademia Bezpiecznego Puchatka, którego celem było przypomnienie i utrwalenie zasad bezpieczeństwa w szkole, w domu, na drodze oraz w Internecie. Nowością tegorocznej edycji były również zajęcia dotyczące finansów i nauki odpowiedzialnego gospodarowania pieniędzmi. Uczniowie uczestniczyli w ciekawych zajęciach edukacyjnych, dzięki którym zdobyli cenną wiedzę dotyczącą bezpiecznych zachowań oraz codziennych wyborów. Na zakończenie programu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy potwierdzające udział w Akademii Bezpiecznego Puchatka.  FOTO>>> ; CERTYFIKAT>>>

Aleksandra Sakowska
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar