19 maja 2026r. uczniowie klas 1a i 1c uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Siedlec. Pierwszym punktem programu była wizyta w Centrum Kultury i Sztuki , gdzie dzieci obejrzały spektakl teatralny pt. „W pracowni Ambrożego Kleksa”. Widowisko z wykorzystaniem światła UV zachwyciło wszystkich niezwykłymi efektami specjalnymi, kolorową scenografią oraz muzyką. Aktorzy angażowali dzieci do wspólnej zabawy, a postacie Pana Kleksa i Kaczki Dziwaczki wprowadziły widzów w magiczny świat wyobraźni i humoru.
Po obejrzeniu spektaklu uczniowie spędzili czas na wspólnej zabawie w Sali Zabaw Młynek. Na zakończenie dzieci zjadły pyszną pizzę. Wycieczka przebiegła w radosnej atmosferze i była doskonałą okazją do integracji oraz wspólnego spędzenia czasu.
Opiekunami wycieczki były panie: Aleksandra Sakowska, Katarzyna Czarnacka oraz Olga Świerczyńska.
Aleksandra Sakowska
Zatwierdziła: T. Święcicka


































