MARATON EGZAMINACYJNY

W dniach 11–13 maja 2026 roku uczniowie ósmych klas naszej szkoły przystąpili do swojego pierwszego poważnego sprawdzianu wiedzy – egzaminu ósmoklasisty. Przez trzy dni młodzież zmagała się kolejno z zadaniami z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego).
Wszyscy zdający wykazali się dojrzałością, opanowaniem oraz pełną dyscypliną organizacyjną. Egzaminy przebiegły w sposób sprawny, bezpieczny i w pełni zgodny z procedurami określonymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Hanna Chojnowska
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar