W okresie Wielkiego Postu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w diecezjalnym konkursie „Życie w Biblii – Biblia w życiu”. Tegorocznym tematem przewodnim było hasło „Uczniowie – misjonarze”. Każdy uczestnik miał za zadanie wykonanie ilustracji do wybranego fragmentu z Biblii. Młodzi artyści z naszej szkoły wykazali się niezwykłą pomysłowością i wrażliwością. Ich prace zachwycały nie tylko starannością wykonania, ale także głębokim przesłaniem. Wysiłek i talent naszych uczniów zostały docenione przez jury. Nagrodzeni zostali: Oliwier Żołnierzak, Szymon Wysocki, Wojciech Izdebski, Amelia Żołnierzak. FOTO>>>
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Ks. Mateusz Krasowski
Zatwierdziła: T. Święcicka


































