ROBOTY Z RECYKLINGU

16.04.2026 roku podczas zajęć w szkolnej świetlicy uczniowie klas 1-3 oraz klasy 5a włączyli się w obchody Dnia Ziemi. Z materiałów pochodzących  z recyklingu stworzyli niezwykłe roboty. Do wykonania prac wykorzystali m.in. plastikowe butelki, kartony, nakrętki oraz liczne surowce, które na co dzień trafiają do kosza. Podczas budowania robotów uczniowie nie tylko rozwijali swoje zdolności manualne i wyobraźnię, ale również uczyli się, jak ważna jest troska o środowisko naturalne oraz ponowne wykorzystanie odpadów. Powstałe roboty były bardzo różnorodne, a każdy z nich stanowił dowód zaangażowania i pomysłowości młodych twórców. Zajęcia przebiegały w radosnej atmosferze i były doskonałą okazją do połączenia nauki z zabawą. FOTO>>>

Magdalena Nejman
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar