12 lutego 2026r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy, który dostarczył uczniom klas I-III wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w barwną, pełną muzyki i uśmiechu przestrzeń zabawy. Uczniowie pojawili się w niezwykle pomysłowych i kolorowych strojach. Podczas balu nie zabrakło wspólnych tańców i zabaw integracyjnych, które poprowadził pan Łukasz Cacko, właściciel Szkoły Tańca Latino Fever. Bal Karnawałowy był doskonałą okazją do integracji uczniów, rozwijania kreatywności oraz wspólnego, radosnego spędzenia czasu. To był dzień pełen uśmiechu, muzyki i dobrej zabawy! Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia, szczególnie rodzicom uczniów, za pomoc w dekorowaniu sali. FOTO>>>
Panie wychowawczynie klas I-III
Zatwierdziła: T. Święcicka


































