30 i 31. maja br. w Bałtowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, podczas których uczniowie naszej szkoły, trenujący w klubie WKS Sfinks Węgrów, odnieśli znaczący sukces. Nasi reprezentanci, Gabriela Skarżyńska z klasy 5d oraz Maciej Kocon z klasy 5c, wywalczyli srebrne medale, potwierdzając wysoki poziom sportowy oraz ogromne zaangażowanie w trakcie treningów. Z niecierpliwością czekamy na powołanie zawodników do kadry narodowej i ich wyjazd na Mistrzostwa Europy we Włoszech, gdzie będą reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. FOTO>>>
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach.
Jakub Górecki
Zatwierdziła: T. Święcicka



































