Uczniowie klas 6a, 6c oraz 8c w dniach 21–22 maja 2026r. uczestniczyli w dwudniowym wyjeździe edukacyjnym do Lublina i Zamościa. Podczas wyjazdu młodzież miała okazję zwiedzić najważniejsze zabytki oraz poznać historię odwiedzanych miast.
Nie zabrakło również czasu na aktywny wypoczynek — uczniowie świetnie bawili się w parku trampolin, gdzie mogli spożytkować swoją energię. Wieczór upłynął w miłej atmosferze i sprzyjał integracji uczestników wycieczki. FOTO>>>
Dopisały zarówno pogoda, jak i dobre humory, dzięki czemu wyjazd na długo pozostanie w pamięci uczniów. Opiekę nad uczniami sprawowali p. Jolanta Kowalik, p. Beata Koseła, p. Anna Piotrowska i p. Paweł Skup.
Paweł Skup
Zatwierdziła: T. Święcicka


































