8 maja 2026 r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego pod opieką pana Wojciecha Banasia wzięli udział w wielkiej akcji sadzenia drzew przy ulicy Spacerowej.
Dzięki inicjatywie Fundacji „Większe Mniejsze” oraz Miasta Węgrów, nasza okolica wzbogaciła się o kilkadziesiąt nowych sadzonek, w tym dęby, buki, lipy i modrzewie. W wydarzeniu uczestniczyli również Burmistrz Węgrowa pan Paweł Marchela oraz Prezes Fundacji pan Romuald Burczyk.
Dla naszych uczniów była to praktyczna lekcja ekologii. Wspólna praca pokazała, jak ważna jest troska o czyste powietrze i wspólną przestrzeń miejską. Jesteśmy dumni, że nasi podopieczni mają realny wpływ na zieloną przyszłość Węgrowa! FOTO>>>
Wojciech Banaś
Zatwierdziła: T. Święcicka


































