LEKCJE O FINANSACH W WĘGROWIE I TORUNIU

9 i 10 grudnia 2025r. uczniowie klas 6A, 6C i 7C wzięli udział  w wycieczce do Torunia, zorganizowanej w ramach projektu Ministerstwa Finansów „Lekcje o finansach”. W programie znalazły się: wizyta w toruńskim Planetarium, pełna ciekawych doświadczeń lekcja w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, a także zabawa w  Bunkrze 51, która dostarczyła uczestnikom wiele emocji w czasie wyjazdu. Uczniowie dowiedzieli się, na czym polega praca administracji skarbowej, wzięli udział zajęciach w Urzędach Skarbowych  w Węgrowie i Toruniu, a wcześniej w szkole uczestniczyli w lekcjach wprowadzających w świat finansów.
Wyjazd był okazją do połączenia nauki z integracją oraz poznawaniem zabytków i atrakcji grodu Kopernika. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Jolanta Kowalik, Monika Elgas, Kamila Przybyszewska i Paweł Skup.  FOTO>>>

Paweł Skup
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar