WYRÓŻNIONY SPORTOWIEC

28 lutego 2024 r. w Węgrowskim Ośrodku Kultury odbyła się coroczna Gala Sportu, podczas której ogłoszono wyniki plebiscytu na najlepszych sportowców, trenerów, sponsorów, najlepsze drużyny i imprezy w Węgrowie   w 2023 r. Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły, zawodnik klubu WKS Sfinks Węgrów uprawiający kick boxing Mateusz Skwierczyński za osiągnięcia sportowe otrzymał wyróżnienie. Wręczenie pamiątkowego pucharu przez burmistrza Węgrowa pana Pawła Marchelę odbyło się w naszej szkole w obecności trenera pana Jakuba Góreckiego, mamy Mateusza pani Katarzyny Skwierczyńskiej, naczelnika Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Węgrowa pana Huberta Kowalewskiego oraz pani Grażyny Wysockiej wicedyrektorki szkoły.
Gratulujemy Mateuszowi i życzymy kolejnych sukcesów! Gratulujemy wyróżnień również sponsorom bez wsparcia których nie moglibyśmy corocznie organizować szkolnych i miejskich imprez, między innymi Węgrowskiego Biegu Niepodległości.  FOTO>>>

Marzena Wołynko
Zatwierdziła: Teresa Święcicka