ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026

Uroczystości zakończenia r.szk. 2025/2026 odbędą się 26.06.2026 r. (piątek) w hali sportowej (wejście ze szkolnego parkingu):
godz. 10.00 – klasy I-VI
godz. 14.00 – klasy VII-VIII
Zapraszamy rodziców i rodziny naszych uczniów.
T. Święcicka
Dyrektor szkoły

OGŁOSZENIE

Szanowni Rodzice
Wychowawcy klas przesłali już Państwu przez dziennik elektroniczny informacje o wysokości opłaty za czerwcowe obiady. Bardzo proszę zapoznać się z kwotą i dokonać wpłaty do 26.06.2026 r (piątek).

Kierownik świetlicy
Małgorzata Skwierczyńska

OGŁOSZENIE

W czerwcu br. będą wyliczane indywidualne kwoty za obiady.
Przewidywane nieobecności dzieci na obiadach proszę zgłaszać  do 12.06.2026.  Około  19.06.2026 wychowawcy przekażą Państwu przez dziennik elektroniczny informację o wysokości wpłaty za czerwcowe obiady.
Wpłaty należy zrobić do 25.06.2026 (czwartek).
W razie pytań proszę o kontakt (nr telefonu 516 940 096).

Kierownik świetlicy
Małgorzata Skwierczyńska

ZAJĘCIA SPORTOWE DLA NAJMŁODSZYCH

19.06.2026r. uczniowie klas 1–3 wzięli udział w wyjątkowym sportowym wydarzeniu. Na zaproszenie naszej szkolnej społeczności odwiedził nas trener młodzieżowych drużyn Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, pan Adrian Paciorek, który poprowadził specjalne zajęcia dla najmłodszych.
Podczas treningu dzieci miały okazję poznać ćwiczenia piłkarskie, rozwijać koordynację ruchową oraz uczyć się współpracy w zespole. Spotkanie przebiegło w atmosferze radości, sportowej energii i ogromnego zaangażowania ze strony uczniów.
Wizyta trenera była dla dzieci nie tylko świetną zabawą, lecz także inspiracją do aktywnego spędzania czasu i dbania o zdrowy styl życia. FOTO>>>

Tomasz Gmiter
Zatwierdziła: T. Święcicka

DZIEŃ PUSTEJ KLASY

12 czerwca 2026r. uczniowie klas 1–3 wraz z paniami wychowawczyniami włączyli się w obchody Dnia Pustej Klasy. Tego dnia szkolne ławki zamienili na boisko, park i pobliską łąkę. Sale lekcyjne opustoszały, a nauka przeniosła się na świeże powietrze. Celem wydarzenia było promowanie aktywności fizycznej, uważności oraz bliskiego kontaktu z przyrodą. Dzieci uczestniczyły w różnorodnych zadaniach i zabawach edukacyjnych. Szukały ukrytych skarbów, tworzyły obrazy z naturalnych materiałów, obserwowały chmury oraz grały w przyrodnicze bingo. Dzień Pustej Klasy był okazją do nauki poprzez doświadczenie, rozwijania kreatywności oraz integracji z rówieśnikami. Dzieci wróciły do szkoły z uśmiechami na twarzach i wieloma ciekawymi wspomnieniami. FOTO>>>

Magdalena Gąsior
Zatwierdziła: T. Święcicka

MATEMATYCZNE TALENTY

Z radością informujemy o osiągnięciach naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2026! W tegorocznej edycji konkursu, która odbyła się 19 marca, naszą szkołę reprezentowało 76 uczniów w kategoriach: Żaczek, Maluch, Beniamin i Kadet. Ich zaangażowanie, matematyczna pasja oraz ciężka praca zaowocowały 15 wyróżnieniami. Kontynuuj czytanie

NIEZAPOMNIANY DZIEŃ W KREATYWNEJ WIOSCE

9 czerwca 2026 r. uczniowie klas 3b i 3c z paniami. Anną Gajewską, Martą Wójcik i Natalią Matczuk odwiedzili Kreatywną Wioskę w Borzychach. Na miejscu czekało na nich wiele atrakcji, które łączyły naukę z zabawą. Dzieci brały udział w zajęciach twórczych, a także sprawdzały swoje umiejętności podczas różnych aktywności ruchowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy w miasteczku westernowym oraz kuchni błotnej. W trakcie pobytu nie zabrakło również czasu na wspólny posiłek i integrację. Wyjazd był okazją do zdobywania nowych doświadczeń, rozwijania wyobraźni oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze.  FOTO>>>

Anna Gajewska
Zatwierdziła: T. Święcicka

SIÓDMOKLASIŚCI NA WYCIECZCE W TRÓJMIEŚCIE

W dniach 10–12 czerwca 2026 r. uczniowie klas 7a, 7b i 7c uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Trójmiasta. Opiekę nad grupą sprawowali nauczyciele: Wojciech Banaś, Mariusz Sandurski, Paula Kucewicz oraz Karolina Turowska.
Podczas wyjazdu uczniowie zwiedzili Muzeum II Wojny Światowej oraz Westerplatte, poznając ważne miejsca związane z historią Polski. W Gdańsku spacerowali Traktem Królewskim, podziwiając najważniejsze zabytki miasta. Kolejnego dnia odwiedzili Gdynię, gdzie zwiedzili żaglowiec „Dar Pomorza” i podziwiali panoramę miasta z Kamiennej Góry. Nie zabrakło również wizyty w Sopocie i spaceru po słynnym molo.
Chociaż w czwartek pogoda nieco pokrzyżowała plany i przez część dnia padał deszcz, nie wpłynęło to na dobre nastroje uczestników. Wyjazd był bardzo udany, a uczniowie wrócili do Węgrowa bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i wiele miłych wspomnień. FOTO>>>

Wojciech Banaś
Zatwierdziła: T. Święcicka

ŚWIAT WOKÓŁ NAS

10.06.2026r. w szkolnej świetlicy odbyło się podsumowanie cyklu zajęć „W 10 miesięcy dookoła świata”. Dzieci uczestniczyły w niezwykłej podróży po różnych krajach i kontynentach, poznając kulturę, tradycję i zwyczaje wybranych państw, ich stolice, najważniejsze miasta, popularne potrawy oraz liczne ciekawostki związane z danym regionem świata. Cykl zajęć był okazją do rozwijania ciekawości świata, poszerzenia wiedzy geograficznej i kulturowej, a także kształtowania otwartości i zainteresowania różnorodnością kultur. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczył w zajęciach, zdobywając nowe doświadczenia poprzez naukę, zabawę i wspólne odkrywanie świata.

Magdalena Nejman
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar