OGŁOSZENIE

Drodzy Rodzice!
Bardzo dziękuję za Państwa pomoc podczas uroczystości nadania szkole sztandaru oraz Dnia Patrona szkoły. Dziękuję rodzicom za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym, za upieczenie ciasta oraz wsparcie finansowe.

Teresa Święcicka
Dyrektor szkoły

OGŁOSZENIE

Przypominam, że zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego 2025/2026 piątek 05.06.2026r. nie ma zajęć, szkoła jest nieczynna.
T.Święcicka
Dyrektor szkoły

OGŁOSZENIE

W czerwcu br. będą wyliczane indywidualne kwoty za obiady.
Przewidywane nieobecności dzieci na obiadach proszę zgłaszać  do 12.06.2026.  Około  19.06.2026 wychowawcy przekażą Państwu przez dziennik elektroniczny informację o wysokości wpłaty za czerwcowe obiady.
Wpłaty należy zrobić do 25.06.2026 (czwartek).
W razie pytań proszę o kontakt (nr telefonu 516 940 096).

Kierownik świetlicy
Małgorzata Skwierczyńska

OGŁOSZENIE

17 czerwca 2026r. (środa)  o godz. 16.00 w hali sportowej szkoły odbędzie się krótki sprawdzian sprawności fizycznej dzieci zapisanych do pierwszych klas na r.szk. 2026/27, które  chciałyby uczęszczać do klasy ze zwiększoną liczbą godzin wychowania fizycznego.

VII SZKOLNY TURNIEJ WIEDZY PRZYRODNICZEJ ZA NAMI!

03.06.2026r. w naszej szkole odbyła się siódma edycja Szkolnego Turnieju Wiedzy Przyrodniczej, w którym wzięli udział uczniowie klas VII i VIII. W tym roku rywalizacja miała niezwykle emocjonującą formę teleturnieju. Uczniowie na żywo udzielali odpowiedzi na pytania z zakresu fizyki, chemii, biologii oraz geografii. FOTO>>> Kontynuuj czytanie

PROJEKT „BIERZ NAUKĘ ZA ROGI”

Od 1.04.2026r.  w naszej szkole jest realizowany projekt „Bierz naukę za rogi”. Dzięki finansowemu wsparciu Marszałka Województwa Mazowieckiego 60 uczniów weźmie udział w cyklu warsztatów „Rummikub” (80 godzin zajęć rummikub – 4 grupy po 20 godzin), turnieju gry w „Rummikub”, pokazie i warsztatach chemiczno-fizycznych „Festiwal Nauki 2026” oraz 5-dniowym, językowym wyjeździe edukacyjnym „Euroweek”. Odbędą się również zajęcia rozwijające z matematyki i języków obcych oraz ze szkolnym pedagogiem  na temat „Świat uczuć. Jak je rozpoznawać i wyrażać”.

Kamila Orłowska                  
Zatwierdziła: T. Święcicka

FILMOWE EMOCJE, WSPÓLNE ZABAWY I PYSZNE LODY, CZYLI DZIEŃ DZIECKA W KLASACH 1–3!

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 1–3 wybrali się do kina. Aby każdy mógł świętować w swoim ulubionym stylu, dzieci miały do wyboru dwa fantastyczne seanse. Część grupy obejrzała film „Przygody skarpetek – ale kosmos!”, który przeniósł widzów w pełen humoru świat skarpetkowych podróży. Druga grupa postawiła na klasykę w nowoczesnym wydaniu i wybrała się na film „Tom i Jerry: Przygoda w muzeum”. Obie animacje pokazały dzieciom, jak ważna jest współpraca i przyjaźń w pokonywaniu trudności. Po powrocie do szkoły najmłodsi radośnie bawili się na placu zabaw, a ich śmiech wypełniał całą okolicę. Prawdziwym zwieńczeniem tego świątecznego dnia była wspólna wizyta w węgrowskich lodziarniach. Wyjście to było nie tylko wspaniałym prezentem dla dzieci, ale także świetną okazją do integracji klasowej oraz inspiracją do późniejszych rozmów i twórczych działań plastycznych w szkole. FOTO>>>

M. Królik-Batorowicz
Zatwierdziła: T. Święcicka

DZIEŃ DZIECKA KLASY 5A – WARSZTATY SUSHI I INTEGRACJA

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 5a wraz z wychowawczynią spędzili wyjątkowy dzień, uczestnicząc w warsztatach przygotowywania sushi w restauracji Spółdzielya. Była to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale również do zdobycia nowej wiedzy i rozwijania umiejętności kulinarnych.
Podczas warsztatów uczniowie poznali podstawy sztuki przygotowywania sushi oraz dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat kultury i tradycji Japonii. Każdy miał możliwość wykonania własnych rolek, co dostarczyło uczestnikom wiele radości i satysfakcji. Wspólna praca sprzyjała integracji klasy, współpracy oraz budowaniu jeszcze lepszych relacji między uczniami.
Po zakończeniu warsztatów uczniowie udali się na pyszne lody, które były miłym zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia. Wspólne spędzony czas na długo pozostanie w naszej pamięci.
Dziękuję Rodzicom za organizację bardzo udanego Dnia Dziecka. FOTO>>>

Kamila Orłowska
Zatwierdziła: T. Święcicka

SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W MISTRZOSTWACH POLSKI W KICKBOXINGU

30 i 31. maja br. w Bałtowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, podczas których uczniowie naszej szkoły, trenujący w klubie WKS Sfinks Węgrów, odnieśli znaczący sukces. Nasi reprezentanci, Gabriela Skarżyńska z klasy 5d oraz Maciej Kocon z klasy 5c, wywalczyli srebrne medale, potwierdzając wysoki poziom sportowy oraz ogromne zaangażowanie w trakcie treningów. Z niecierpliwością czekamy na powołanie zawodników do kadry narodowej i ich wyjazd na Mistrzostwa Europy we Włoszech, gdzie będą reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej.  FOTO>>>
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach.

Jakub Górecki
Zatwierdziła: T. Święcicka

W ŚWIECIE PSZCZÓŁ I MIODU

20 maja obchodzony jest Światowy Dzień Pszczół. Z tej okazji uczniowie szkolnej świetlicy włączyli się w działania, których celem było budzenie świadomości na temat znaczenia pszczół i zwrócenie uwagi na czyhające na nie zagrożenia. Dzieci rozmawiały o tym, jak ważną rolę pszczoły odgrywają w przyrodzie, jak wyglądają i w jaki sposób można im pomagać. Uczniowie poznali także etapy rozwoju pszczół i mieli okazję spróbować różnych rodzajów miodu. Na zakończenie zajęć wykonali piękne prace plastyczne związane z omawianym tematem.  FOTO>>>

Kamila Przybyszewska
Zatwierdziła: T. Święcicka

Accessibility Toolbar