Uroczystości zakończenia r.szk. 2025/2026 odbędą się 26.06.2026 r. (piątek) w hali sportowej (wejście ze szkolnego parkingu):
godz. 10.00 – klasy I-VI
godz. 14.00 – klasy VII-VIII
Zapraszamy rodziców i rodziny naszych uczniów.
T. Święcicka
Dyrektor szkoły
cze 24
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
cze 19
OGŁOSZENIE
Szanowni Rodzice
Wychowawcy klas przesłali już Państwu przez dziennik elektroniczny informacje o wysokości opłaty za czerwcowe obiady. Bardzo proszę zapoznać się z kwotą i dokonać wpłaty do 26.06.2026 r (piątek).
Kierownik świetlicy
Małgorzata Skwierczyńska
maj 29
OGŁOSZENIE
W czerwcu br. będą wyliczane indywidualne kwoty za obiady.
Przewidywane nieobecności dzieci na obiadach proszę zgłaszać do 12.06.2026. Około 19.06.2026 wychowawcy przekażą Państwu przez dziennik elektroniczny informację o wysokości wpłaty za czerwcowe obiady.
Wpłaty należy zrobić do 25.06.2026 (czwartek).
W razie pytań proszę o kontakt (nr telefonu 516 940 096).
Kierownik świetlicy
Małgorzata Skwierczyńska
cze 19
MATEMATYCZNE TALENTY
Z radością informujemy o osiągnięciach naszych uczniów w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2026! W tegorocznej edycji konkursu, która odbyła się 19 marca, naszą szkołę reprezentowało 76 uczniów w kategoriach: Żaczek, Maluch, Beniamin i Kadet. Ich zaangażowanie, matematyczna pasja oraz ciężka praca zaowocowały 15 wyróżnieniami. Kontynuuj czytanie
cze 17
NIEZAPOMNIANY DZIEŃ W KREATYWNEJ WIOSCE
9 czerwca 2026 r. uczniowie klas 3b i 3c z paniami. Anną Gajewską, Martą Wójcik i Natalią Matczuk odwiedzili Kreatywną Wioskę w Borzychach. Na miejscu czekało na nich wiele atrakcji, które łączyły naukę z zabawą. Dzieci brały udział w zajęciach twórczych, a także sprawdzały swoje umiejętności podczas różnych aktywności ruchowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy w miasteczku westernowym oraz kuchni błotnej. W trakcie pobytu nie zabrakło również czasu na wspólny posiłek i integrację. Wyjazd był okazją do zdobywania nowych doświadczeń, rozwijania wyobraźni oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze. FOTO>>>
Anna Gajewska
Zatwierdziła: T. Święcicka
cze 16
SIÓDMOKLASIŚCI NA WYCIECZCE W TRÓJMIEŚCIE
W dniach 10–12 czerwca 2026 r. uczniowie klas 7a, 7b i 7c uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Trójmiasta. Opiekę nad grupą sprawowali nauczyciele: Wojciech Banaś, Mariusz Sandurski, Paula Kucewicz oraz Karolina Turowska.
Podczas wyjazdu uczniowie zwiedzili Muzeum II Wojny Światowej oraz Westerplatte, poznając ważne miejsca związane z historią Polski. W Gdańsku spacerowali Traktem Królewskim, podziwiając najważniejsze zabytki miasta. Kolejnego dnia odwiedzili Gdynię, gdzie zwiedzili żaglowiec „Dar Pomorza” i podziwiali panoramę miasta z Kamiennej Góry. Nie zabrakło również wizyty w Sopocie i spaceru po słynnym molo.
Chociaż w czwartek pogoda nieco pokrzyżowała plany i przez część dnia padał deszcz, nie wpłynęło to na dobre nastroje uczestników. Wyjazd był bardzo udany, a uczniowie wrócili do Węgrowa bogatsi o nowe doświadczenia, wiedzę i wiele miłych wspomnień. FOTO>>>
Wojciech Banaś
Zatwierdziła: T. Święcicka
cze 16
ŚWIAT WOKÓŁ NAS
10.06.2026r. w szkolnej świetlicy odbyło się podsumowanie cyklu zajęć „W 10 miesięcy dookoła świata”. Dzieci uczestniczyły w niezwykłej podróży po różnych krajach i kontynentach, poznając kulturę, tradycję i zwyczaje wybranych państw, ich stolice, najważniejsze miasta, popularne potrawy oraz liczne ciekawostki związane z danym regionem świata. Cykl zajęć był okazją do rozwijania ciekawości świata, poszerzenia wiedzy geograficznej i kulturowej, a także kształtowania otwartości i zainteresowania różnorodnością kultur. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczył w zajęciach, zdobywając nowe doświadczenia poprzez naukę, zabawę i wspólne odkrywanie świata.
Magdalena Nejman
Zatwierdziła: T. Święcicka
cze 14
ORZEŹWIAJĄCE PRZERWY Z LEMONIADĄ
11 czerwca 2026r. w szkolnej świetlicy obchodziliśmy Dzień Lemoniady. Każdy mógł skosztować pysznego napoju przygotowanego z naturalnych składników. Podczas degustacji w świetlicy panowała wyjątkowa atmosfera. Smaczny napój był doskonałym sposobem na ochłodę i chwilę relaksu. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie tego wyjątkowego dnia i wspólnie spędzany czas. FOTO>>>
Kamila Przybyszewska
Zatwierdziła: T. Święcicka
cze 14
ZABAWA I ROZWÓJ – SPĘDZAJ CZAS RADOŚNIE
8 czerwca 2026r. uczniowie klas 2b i 2d wybrali się na edukacyjną wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem wyjazdu było miasteczko edukacyjne – Minicity, w którym dzieci miały wyjątkową okazję do poznania różnych zawodów. Uczniowie wcielali się w rolę sędziego, policjanta, mechanika samochodowego, dubbingowca, lekarza i inżyniera. Dzięki 14. interaktywnym miejscom pracy dzieci odkrywały własne talenty i zainteresowania. Kolejnym punktem wycieczki była Fabryka Czekolady Wedel. W interaktywnym muzeum uczniowie poznali historię rodziny Emila Wedla i sposób, w jaki powstaje czekolada. Dzieci mogły poczuć smak prażonego ziarna kakao, a także spróbować płynnej czekolady. Pobudzony został również zmysł węchu, ponieważ zapach czekolady czuć było w każdym zakamarku fabryki. Uczniowie wzięli udział w warsztatach dekorowania własnego Torciku Wedlowskiego. Z 6.piętra fabryki E. Wedla dzieci mogły podziwiać Warszawę . To była radosna i słodka przygoda! Opiekę nad dziećmi sprawowały panie: Karolina Turowska, Marzenna Rusjan i Magdalena Nejman.
Agata Gotowicka
Zatwierdziła: T. Święcicka


































