WYPRAWA NA PODLASIE

18 czerwca 2024r. uczniowie trzecich klasy wraz z paniami wychowawczyniami Karoliną Turowską, Dorotą Wasążnik, Agatą Gotowicką i Martą Królik-Batorowicz oraz p. Marzenną Rusjan i ks. Mateuszem Krasowskim wybrali się na wycieczkę do Drohiczyna. W trakcie wyprawy uczniowie zwiedzili przyrodnicze muzeum Puszczyk, Wystawę Starych Motocykli, Nadbużańskie Centrum Turystyki Kajakowej, Zagubek oraz muzeum SOWA. Dzieci wzięły udział w warsztatach, podczas których tworzyły kolorowe kalejdoskopy. Ostatnim punktem wyprawy było wejście na Górę Zamkową, gdzie uczestnicy wycieczki podziwiali malowniczy przełom Bugu. Zmęczeni, ale bogatsi o nowe doświadczenia wróciliśmy do domu. To był wspaniale, aktywnie spędzony czas!  FOTO>>>

Wychowawczynie trzecich klas
Zatwierdziła: T. Święcicka