WIOSENNY KONCERT

17 maja br. zaprosiliśmy do szkoły rodziców i rodziny naszych uczniów na koncert „W zielonym gaiku”.  Na szkolnej scenie  wystąpił zespół Dobrogost Band, chór oraz utalentowani soliści: Bartek Marciniak z 4d, Wiktoria Matczuk z 5a, Urszula Delegacz, Zofia Michalak, Marta Gzocha z 5c oraz Gabriela Rusjan z 7a. Publiczność mogła posłuchać ludowych piosenek, podziwiać dynamiczne układy taneczne w wykonaniu dzieci z klas 1b, 2a,3a, 3b, 3c i 4b.  Utrzymany w wiosennym nastroju występ, którego scenariusz opracowała p. K.Turowska, przygotował p. M.Soszka we współpracy z panem  P.Bartnikiem oraz paniami: M.Gąsior, E.Siwińską, A.Gotowicką, O.Stępnik, K.Czarnacką, K.Przybyszewską. Widzowie byli zachwyceni występami naszych młodych artystów. FOTO>>>

Marzena Wołynko
Zatwierdziła: T. Święcicka