MAZOWIECKI TYDZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Od 12 do 19 maja 2023r. trwał  Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa. Z tej okazji uczniowie klasy 2a przygotowali pod kierunkiem p. Karoliny Turowskiej spektakl „Bezpieczna szkoła krokodylka Tirka” Dzieci zaprezentowały swoje przedstawienie młodszym koleżankom i kolegom.
W ramach Mazowieckiego Tygodnia Bezpieczeństwa grupa 39 uczniów z klas I-III wzięła udział w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Zwyciężyła Barbara Świątek z klasy 2b, która bezbłędnie wykonała konkursowe zadania. Wyróżnienia otrzymali: Zofia Suchodolska z kl. 2d, Zofia Martyniuk z kl. 2c, Antoni Gołoś kl. 2d i Alan Gierłowski z kl. 1c.
Nagrody i gadżety dla wszystkich uczestników rywalizacji ufundowała firma transportowa „Sokołów – Logistyka”.  Gratulujemy!  FOTO>>>

Paweł Skup
Marzena Wołynko
Zatwierdziła: T. Święcicka