WYCIECZKA DO WARSZAWY

10 listopada br. uczniowie klas 4c, 5a i 5b udali się na wycieczkę do Warszawy. Swoją przygodę dzieci rozpoczęły niecodzienną lekcją wychowania fizycznego w Hangarze 646, gdzie na trampolinach, ściankach wspinaczkowych oraz wieżach do skoków rozwijały koordynacje i ogólną sprawność ruchową. Następnie uczniowie obejrzeli największą na świecie wystawę kosmonautyki „COSMOS DISCOVERY Space Exhibition”. Poznali tam tajniki pełnej wyzwań podróży człowieka w kosmos, a chętni mogli wziąć udział w interaktywnym, kosmicznym obozie treningowym dla kosmonautów w najnowocześniejszej technologii 3D.
Ostatnią atrakcją wycieczki była wizyta w Muzeum Iluzji Optycznej – magicznym miejscu, przenoszącym w świat pełen pozorów, złudzeń i paradoksów. To był fascynujący, pełen atrakcji dzień! FOTO>>>

Kamila Orłowska
Zatwierdziła: T. Święcicka