XIII WĘGROWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

FOTORELACJA Z XIII WEGROWSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI >>>

RAZEM UCZCIJMY NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.
11 listopada po raz trzynasty odbędzie się Węgrowski Bieg Niepodległości. W tym roku ze względu na pandemię proponujemy mieszkańcom naszego miasta dwie aktywności: bieg oraz marsz nordic walking. Do wspólnego świętowania zapraszamy wszystkich mieszkańców Węgrowa, którzy ukończyli 3 lata. W tym roku na uczestników czeka nowe wyzwanie – pokonanie dystansu 1918 metrów. Już od 27 października będą przyjmowane zgłoszenia w formie elektronicznej za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://dostartu.pl/xiii-wegrowski-bieg-niepodleg-osci-v6535
Regulamin biegu znajduje się na stronach internetowych Urzędu Miasta i Szkoły Podstawowej Nr 1 im. J. D. Krasińskiego w Węgrowie.  Regulamin biegu >>>
Węgrowianie, razem świętujmy 103. rocznicę odzyskania wolności przez naszą Ojczyznę.
Do zobaczenia na starcie XIII Węgrowskiego Biegu Niepodległości.
1. Trasa biegu-dzieci >>>
2. Trasa biegu i nordic walking-dorośli >>>
Organizatorzy