TO JUŻ JEST KONIEC… ROKU SZKOLNEGO

25 czerwca br. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po wyczerpującej pracy uczniowie otrzymali nagrody – promocję   do następnej klasy lub świadectwo ukończenia szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz miasta, Rady Rodziców oraz węgrowscy przedsiębiorcy – fundatorzy nagród dla wyróżniających się uczniów. W holu szkoły odbyły się krótkie uroczystości, podczas których najlepsi uczniowie odebrali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję oraz sukcesy w konkursach. Następnie w salach lekcyjnych wychowawcy spotkali się ze swoimi uczniami, aby wręczyć świadectwa. Wszyscy – przemawiający goście, pani dyrektor, wychowawcy –  życzyli uczniom wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. FOTO>>>

Hanna Chojnowska
Zatwierdziła: T. Święcicka