XI SZKOLNY FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej już za nami. Odbył się on 6.11. br. w pięknie udekorowanym holu naszej szkoły. W tegorocznym festiwalu z powodu pandemii wzięli udział tylko uczniowie  klas I-III, którzy pod kierunkiem wychowawczyń przygotowali wzruszające wykonania znanych polskich pieśni patriotycznych. Najmłodsi uczniowie, by uczcić Narodowe Święto Niepodległości, przybyli do szkoły w galowych strojach lub kostiumach nawiązujących do treści wykonywanych utworów. FOTO>>>

 Wszystkim uczestnikom festiwalu po mistrzowsku akompaniował nauczyciel muzyki, pan Michał Soszka. Oryginalną dekorację wykonała pani Magdalena Gąsior przy wsparciu  nauczycieli szkolnej świetlicy.
Dziękujemy uczniom i nauczycielom za ten piękny patriotyczny koncert!

Teresa Święcicka