KLASOWY DZIEŃ KONKURSÓW

4.03.2020 r. w klasie IIc odbył się konkurs “Mistrz mnożenia”, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie. Laureatami konkursu zostali: Sebastian Płatek, Marta Gzocha, Emilia Zawadzka, Klaudia Bałdyga oraz Kacper Gricmacher. Dzieci te w pełni zasłużyły na tytuł  Mistrza mnożenia , ponieważ w rozwiązywanych zadaniach nie popełniły żadnego błędu.
W klasie został przeprowadzony również konkurs plastyczny na logo IIc. Dzieci stworzyły bardzo ciekawe prace i miały duży problem z wyborem tej najlepszej. W konkursie to sami uczniowie pełnili rolę jurorów. Każdy mógł oddać jeden głos na wybraną pracę.

Wyniki:

I miejsce- Mikołaj Skrzypek i Marta Gzocha

II miejsce- Urszula Delegacz i Klaudia Bałdyga

III miejsce- Kacper Siekierzyński

Konieczna była dogrywka pomiędzy pracami z największą liczbą głosów. Ostatecznie oficjalnym logo IIc została praca Mikołaja Skrzypka.To był dzień pełen emocji.

Dorota Wasążnik
Zatwierdziła: T. Święcicka