DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października jest świętem nauczycieli i pracowników oświaty. Miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się 15 października. Podczas uroczystości spotkali się dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy węgrowskich szkół i przedszkoli. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz miasta, księża z węgrowskich parafii, przedstawiciele rodziców. Wielu nauczycieli pracujących w szkołach i przedszkolach w naszym mieście zostało wyróżnionych za swoją pracę. W tym gronie znaleźli się również nauczyciele z naszej szkoły. Z rąk Burmistrza p. Pawła Marcheli nagrody i gratulacje odebrali: pani dyrektor Teresa Święcicka, wicedyrektor Grażyna Wysocka oraz panowie Mariusz Sandurski i Paweł Skup. Nagrody dyrektora otrzymali: Hanna Chojnowska, Konrad Chromiński, Aleksandra Iwaneczko – Kresa, Beata Koseła, Maria Krasnodębska, Maciej Kucharczyk, Anna Młynarz, Marek Okrasa, Bożenna Przybysz, Kamila Przybyszewska, Małgorzata Skwierczyńska, Michał Soszka, Karolina Turowska, Dorota Wasążnik, Marzena Wołynko.   FOTO>>>
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Hanna Chojnowska
Zatwierdziła: T. Święcicka