WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W … SZKOLE NAJLEPIEJ

2 września po wspaniałych wakacjach rozpoczął się nowy rok szkolny. O 1000 w intencji społeczności szkolnej mszę św. odprawił ks. Mariusz Kroll. Następnie w holu szkoły spotkali się uczniowie klas IV-VIII. Swoją obecnością zaszczycili nas: ks. R. Kosk, burmistrz Węgrowa, p. Paweł Marchela oraz naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Węgrowie, p. Hubert Kowalewski. Najpierw ósmoklasistki powitały nowych kolegów. Potem głos zabrali goście, którzy życzyli uczniom pracowitego, ale obfitego w sukcesy nowego roku szkolnego. Następnie pani dyrektor, Teresa Święcicka podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy przez dwadzieścia lat tworzyli gimnazjum. Uczniom życzyła, aby w szkole rozwijali swoje pasje, zdobywali wiedzę i czuli się bezpiecznie. Po zakończeniu uroczystości był czas na spotkania z wychowawcami. O 1200 w holu spotkali się uczniowie z klas I-III.  foto>>>

Hanna Chojnowska
Zatwierdziła: T. Święcicka