JUŻ SZKOŁA MINĘŁA, ŚWIADECTWA ROZDANE…

19 czerwca o godz. 900 uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się w kościele pod wezwaniem św. Piotra z Alkantary i św. Antoniego z Padwy, aby wspólnie podziękować Bogu za mijający rok szkolny. Uroczystej Eucharystii przewodniczył ks. Sylwester Grzeszczuk. Następnie w szkole o godzinie 1200 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów klas I-II, IV-VII szkoły podstawowej. Swoją obecnością zaszczycili nas liczni goście: księża, przedstawiciele władz miasta, Rady Rodziców. Najpierw nagrody odebrali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Duża grupa uczniów otrzymała nagrody za sukcesy w konkursach przedmiotowych, plastycznych, zawodach sportowych i za stuprocentową frekwencję. Następnie głos zabrali przybyli  goście. Wszyscy gratulowali wysokich wyników w nauce oraz życzyli wspaniałych, słonecznych, beztroskich i bezpiecznych wakacji. Na zakończenie wystąpił zespół Dobrogost Band, którego koncert wprowadził zgromadzonych w radosny, wakacyjny nastrój. FOTO>>>

Hanna Chojnowska
Zatwierdziła: T. Święcicka