ZWYCIĘSTWO!

DSC_63862 marca w hali przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Zofia Bagińska i Klaudia Bronisz z 1B; Magdalena Piasecka, Aleksandra Frączek i Paulina Krupa z 1C; Monika Grabarczyk i Aleksandra Wikieł z 2B; Katarzyna Szwajkowska i Gabriela Szcześnik z 2D; Monika Mroczek z 3C i Agata Styś z 3B. Po bardzo dobrej grze w eliminacjach dziewczęta znalazły się w półfinale. Pewnie wygrały z gimnazjalistkami z Łochowa. Następnie w meczu finałowym zmierzyły się z drużyną z Liwa. Spotkanie zakończyło się sukcesem. Węgrowianki zajęły pierwsze miejsce. Trenerem zwycięskiej drużyny jest p. Maciej Kucharczyk.
Gratulujemy, życzymy wielu wygranych meczów!  GALERIA>>>

Agata Styś, 3B

Zatwierdziła: T.Święcicka