NASZ PRZEDSTAWICIEL W BRUKSELI

nasz_przedstawiciel_w_brukseli   eTwinning to europejska współpraca szkół i przedszkoli, realizowana przy pomocy mediów elektronicznych oraz doskonalenie zawodowe nauczycieli. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet do współpracy ponad granicami, wymiany informacji i materiałów do nauki.
W dniach 22 – 24 października 2015 roku odbyła się w Brukseli roczna europejska konferencja eTwinning, wyjątkowe spotkanie 500 nauczycieli i edukatorów z czterdziestu, w większości europejskich krajów. Były to również 10. urodziny programu eTwinning, w którym działa obecnie ponad 300 tysięcy nauczycieli. Węgrowskie gimnazjum miało w Brukseli swojego przedstawiciela, nauczyciela języka niemieckiego, pana Mariusza Biernata.
Węgrów, 02.11.2015r., Hanna Chojnowska
Zatwierdziła: T. Święcicka