Drodzy Rodzice!
Bardzo dziękuję za Państwa pomoc podczas uroczystości nadania szkole sztandaru oraz Dnia Patrona szkoły. Dziękuję rodzicom za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym, za upieczenie ciasta oraz wsparcie finansowe.
Teresa Święcicka
Dyrektor szkoły



































