Program stypendialny „Klasa”

„Klasa” to autorski program stypendialny Fundacji Banku zapewniający absolwentom gimnazjów naukę w renomowanych liceach ogólnokształcących, m.in. w Warszawie. Program jest skierowany do uczniów, którzy m.in.:
– mają średnią ocen z wybranych przedmiotów w wysokości co najmniej 4,5,
– pochodzą z rodziny, w której dochód na osobę nie przekracza kwoty 1200,00 zł,
– mieszkają w miejscowości do 100.000 mieszkańców,
– wykazują się dużym zaangażowaniem (zainteresowania, wolontariaty, ambicje naukowe).
Program oferuje:
– 4-letnie stypendium: 3 lata wsparcia w trakcie nauki (w tym opłata za Internat, wyżywienie, komitet rodzicielski, podręczniki, comiesięczne kieszonkowe, wyjścia kulturalne, wycieczki szkolne, zajęcia dodatkowe, stała opieka wychowawcza, wsparcie wybitnych talentów, inne ważne potrzeby uczniów) oraz stypendium na I roku studiów.
– dostęp do nagród stypendialnych oraz wieloletnie wsparcie (także w rozwoju zawodowym).
– „Możesz na mnie Polegać” – program zaangażowania społecznego stypendystów (wsparcie licealistów w ich działaniach wolontariackich).

Co ważne, tegoroczna rekrutacja trwa do 13 kwietnia.

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem: https://www.bgzbnpparibas.pl/fundacja/dzialalnosc-fundacji/program-stypendialny-klasa