WIELKIE BRAWA!

19.04.2023r. odbyła się w naszej szkole długo oczekiwana impreza –TALENT SHOW. Zorganizował  ją Samorząd Uczniowski, by odkrywać i promować utalentowanych rówieśników oraz nauczycieli. Podczas wyjątkowej imprezy publiczność mogła podziwiać wokalistów, muzyków, tancerzy, akrobatów, rysowników i fanów kostki Rubika.
Widownia włączyła się do wspólnej zabawy oklaskując i dopingując uczestników, którzy zaprezentowali się  naprawdę wspaniale. Podziwiamy zaangażowanie, odwagę i umiejętność radzenia sobie ze stresem.
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy uczestniczyć w tak żywiołowym wydarzeniu przede wszystkim p. Jolancie Kowalik, która wspiera działania naszego Samorządu Uczniowskiego oraz członkom jury. FOTO>>>

Marzena Wołynko