SZYKOWNIE, KOLOROWO, ORYGINALNIE

7 lutego 2023r. w holu naszej szkoły odbył się uczniowski pokaz mody. Na wybiegu pojawili się modele i modelki prezentujący samodzielnie zaprojektowane różnorodne kreacje. Widzowie podziwiali eleganckie stylizacje z początku XX wieku, gustowne stroje na różne okazje, oryginalne kostiumy popularnych bohaterów filmów i seriali. Na wybiegu nie zabrakło również młodszych uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali ulubione zwierzątka oraz postacie z baśni i filmów. Publiczność z zaciekawieniem oglądała niebanalne i pomysłowe kreacje, żywo reagowała na, często zaskakujące, modowe aranżacje. Scenariusz tegorocznego pokazu mody przygotowała Klaudia Rucińska z 8b.
Dziękujemy p. Piotrowi Bartnikowi za nieocenioną pomoc w przygotowaniu pokazu, paniom ze świetlicy za wspaniałą dekorację, a uczniom przygotowującym imprezę za kreatywność i zaangażowanie.